„Terves kehas olgu terve vaim!”

Personaaltreeningud

Selline lihtne juhtlause iseloomustab meie klientidele kokkuvõtvalt füüsilise liikumise tähtsust inimese ajutegevuse parendamisel nii füüsilist võimekust kui ka vaimset enesearengut arvestades.

Raustom tiim koosneb kahest oma ala professionaalist, kes on läbi jõutõstmise jõudnud Brasiilia jiu-jitsu treeninguteni, täiendades iseend ja teineteist pidevalt erialaselt ning on igati oma ettevõtte missiooni väärilised.

Terviklahendus

Treeningutel arendad ennast kui tervikut just sedasi kuidas oled eesmärgid seadnud.

Personaalne lähenemine

Pakume läbi personaalse lähenemise sporti edendavalt füüsilisi treeningprogramme (1-4 inimesega grupid) ja toitumiskavasid inimestele, kes soovivad oma füüsilist vormi parandada ja/või taastada läbi meeldivate füüsiliste tegevuste, mis on mitmekülgselt üles ehitatud brasiilia jiujitsu, ginastica naturale ja jõutõstmise baasil.
Tegevus toimub eelkõige reaalselt klientidega kohtudes või online plavormil videoõppe vahendusel (Skype, zoom, messenger).

Isiklikud arengukavad

Iga personaaltreeneri klient on individuaalne ja omapärane. See on põhjus, miks me personaaltreeneritena koostame isiklikke arengukavasid ning plaane, pidades silmas just iga individuaalse kliendi eesmärke, füüsilist võimekust, kogemusi, tausta, vigastusi ning harjumusi.

Kui juba oled siin ...

Kui oled juba siin lehel, hea sõber, siis ilmselt hoolid enda tervisest ja oled ka mõelnud, milleks minule personaaltreener? Sinule parima vastuse andmiseks oleme välja toonud mõned olulisemad aspektid, mida lugedes jõuad eneseharimise tõele suurte sammudega lähemale ja ilmselt haarad treeningvarustuse järele varem, kui seda oodata oleksid osanud:
Personaaltreener motiveerib
Kõik on tundnud vahel, et ei jaksa minna jõusaali, aga justkui peab. Mõnikord õnnestub minna, teinekord mitte. Kui Sul on broneeritud aeg personaaltreeneriga, tuled alati kohale jõusaali, sest keegi on tulnud sinna Sinu pärast ja ootab Sind.
Iga personaaltreeneri klient on individuaalne ja omapärane. See on põhjus, miks me personaal-treeneritena koostame isiklikke arengukavasid ning plaane, pidades silmas just iga individuaalse kliendi eesmärke, füüsilist võimekust, kogemusi, tausta, vigastusi ning harjumusi.
Teame, miks ja kuidas
Kui Sa ise planeerid oma treeningu, on tulemuseks tihti see, mis Sa arvad, et on lahe või vähemalt Sulle tundub, et see ei ole igav. Aga kas see on ka õige, arvestades Sinu eesmärke ja biomehaanilist võimekust? Ise on raske planeerida seda, mida on vaja teha ehk ei suudeta iseennast objektiivselt hinnata, mida pead tegema, et maksimaliseerida enda tulemusi. Personaaltreener teab ja ehitab üles Sinu treeningprogrammi. Saad just Sulle sobivad harjutused ja ei pea ise välja mõtlema või arvama, mis võiks olla see õige just Sulle.
Efektiivsem tulemus
Ilmselgelt võid Sa saavutada tulemusi omal käel treenides, kuid mitte samal tasemel, kui teed seda personaaltreeneri juhendamisel. On peaaegu võimatu olla täiesti objektiivne, kui tegemist on Sinu endaga. On raske olla enesekriitiline ja täpselt õigel tasemel, samal ajal hinnata iseenda arengut õiglaselt. Personaaltreener näeb Sinu arengut kõrvalt ja modifitseerib treeningud vastavalt Sinu vajadustele ja edusammudele.
Koostame toitumiskava
On ilmselgelt aeganõudev tegevus planeerida, osta ja teha toitu. Ei ole alati lihtne leida õiget variatsiooni toidukordades nii, et kcal kogus oleks õige, tasakaal koolhüdraatide, proteiini ja rasva vahel oleks korrektne samal ajal, kui Sa püüad jälgida, et kõik vitamiinid ja mineraalid oleksid omandatud. Personaaltreener koostab toitumiskava personaalselt Sulle!
Paindlikum elukorraldus
Millal peaks treening- või toitumiskava muutma? Kui hea on tulemus nt 3 kuu pärast? Kuidas tulemusi mõõta? Oleksin ma pidanud midagi teistmoodi tegema? Kõik need ja paljud teisedki küsimused saavad vastused, sest Sinu personaaltreener tunneb huvi Sinu arengu vastu, analüüsib seda ja hoiab Sinu tulemustel silma peal. Kui midagi on vaja muuta, on personaaltreeneril alati plaan olemas.
Pikem ja tervem elu
Loodetavasti. Keegi ei saa ära hoida 100% haiguseid või õnnetusi, kuid võid selliseid riske minimaliseerida, kui sööd tervislikumalt ja tegeled kehalise tegevusega regulaarselt.

Lühi- kui pikaajalised trennikavad

Planeerime Sinu treeningu ja toitumise nii lühi- kui ka pikaajaliselt. Jälgime, et Sinu treeningkoormus on Sinu jaoks õigel tasemel, et teeksid seda, mida vajad ja toituksid just nii nagu Sulle on parim. Kui Sul on vigastus, siis muudame Sinu treeningplaani vastavalt ja hakkad tegema harjutusi, et Sinu rehabilitatsiooniprotsess oleks kiirem. Pakume oma kliendile personaaltreeninguid täisteenusena, et investeering iseendasse aitaks Sind Sinu parema mina suunas!
Tee esimene samm juba täna!
2022 - Raustom Fitness - Kõik õigused kaitstud. 
envelopephone-handsetarrow-up