Tegevusalad

Küsi pakkumist

Lähenen Sinu parema Mina arendamisel läbi teaduslike uuringute ja vastavalt iseenda kogemustele:

 

Üldfüüsiline ja jõutreeningud:

Minuga saad personaalselt treenida kas iseenda poolt näidatud kohas, ilusa ilmaga kokku lepitud asukohaga välijõusaalis või Rannamõisa tee 4 F, Tallinn Crossfit saalis (https://www.tallinncrossfit.com/) eelnevalt kokkulepitud ajal. Registreerimine treeningutele käib läbi kodulehe raustom.com või e-maili robert@raustom.com kaudu. Kirjeldusse pane kindlasti enda ees- ja perekonnanimi, vanus, kaal, pikkus, füüsilise vormi kirjeldus omaenda hinnangul, treeningu eesmärk ja pikem eesmärk, kuhu tahaksid jõuda. Samuti kontaktandmed, kuidas sinuga kõige lihtsamalt saab ühendust ja milliseid kanaleid pidi Sinule meeldib suhelda. Ühe treeningu hind on 45 eur, 6 treeningu hind 240 eur, 10 treeningu hind 350 eur.

Maasvõitluse eratreeningud Brasiilia jiu-jitsu baasil (Gi, no-gi)

Maasvõitluse (Gi või No-Gi) eratreeninguid viin läbi samuti Kliendi poolt näidatud kohas või Haabersti Päevakeskuses ajavahemikus 09:00 - 16:00 kokkulepitud ajal. Osalejate arv 1-4 inimest. Ühe treeningu hind 50 eur, 6 treeningu hind kokku 270 eur, 10 treeningu hind kokku 400 eur. Kui valid enam, kui 1 treeningu, kehtib see

Turvateenus, öölokaalide, pubide administreerimine

Raustom meeskonnal on väga tugev kogemus aastast 2013 administreerida erinevaid ööklubisid, nende turvameeskondi ja pubisid üle Eesti Pärnus, Rakveres, Tartus, Viljandis, Tallinnas ja juhtida kruiisilaeva turvameeskonda turvaohvitserina. On olnud võimalusi osaleda ka üle lahe Soomes Helsingis erinevatel üritustel ja lõbustusasutustes turvamehena/administraatorina. On ka Soome turvalitsents. Kui tunned, et sinu poolt hallatav ööklubi vajab head ja kogenud administraatorit või “Bouncerit” eesmärgiga, et soovid rahulikult magada öösel teades, et kõik on kontrolli all, võta meiega julgelt ühendust, räägime lähemalt, arutame läbi teenuse mahu ja hinna. Turvalitsents on olemas.

Enesekaitse seminarid

Korraldame enesekaitse seminare ja kursuseid nii ettevõtete töötajatele kui eraisikutele. Anname ülevaate, mis asi üldse on enesekaitse, utvustame füüsilist enesekaitset Brasiilia Jiu-Jitsu baasil, näitame ja laseme osalejatel ka ise proovida. Koht Kliendi poolt, hind kokkuleppel.

Mentorlus / kogemusnõustamine

Saame kokku, arutame läbi kogunenud eluraskused ja murrame läbi või läheme üle, alt või ümbert ringiga. Ei ole lahendamata olukordi, on vaid väljakutsed, mis vajavad vastuvõtmist. Appi tuleb minu elukogemus.

Konsultatsioon

Kohtumisel arutame läbi, mis on Sinu hetkeolukord ja määrame eesmärgid koos, milledeni tahad jõuda, paneme paika teostuse ajalise määra ja vastame küsimustele, miks, mida, kuidas, kes ja kus. Hind 45-55 eur 1 tund.

Online treeningud

Kõike seda, mida saab teha reaalselt, saab teha ju tänapäeva digitaalse võimekuse juures ka onlines - kui ei ole võimalik kohtuda füüsiliselt. Anname juhiseid, kirjeldame harjutusi, mis vaja eesmärkide täitmiseks, viime läbi konsultatsioone jne. Ühe online treeningu või konsultatsiooni hind orienteeruvalt 40-50 eur.

Toitumisjuhised

Füüsiline koormus on kogu Sinu arenguprotsessist vaid ca 30%. Ülejäänud ca 70% võtab enda alla õige toitumine, mis absoluuselt ei tähenda rangeid dieete vmt jura. Toitumine ja füüsiline treening koos annavad maksimaalselt efektiivse tulemuse. Lähtuvalt sinu isiku eripäradest, sinu füüsilisest vormist, vaimsest tasakaalust ja eesmärkidest, koostame toitumisjuhised ja sa tunned juba mõne nädalaga muudatusi enda elu trajektooris ja võimekuses midagi teha. Hind orienteeruvalt 90-120 eur.

Treeningprogramm

Koostame treeningprogrammi koos soojendus- ja soovi korral ka venitusharjutustega vastavalt sinu eesmärkidele ja võimalustele. Hind orienteeruvalt 90-120 eur.

6 põhjust, miks valida personaaltreener:

  1. Personaaltreener motiveerib! Oled kindlasti vahel tundnud, et ei jaksa, ei viitsi minna trenni, aga justkui peab. Mõnikord õnnestub minna, mõnikord mitte. Kui sul on kokku lepitud personaaltreeneriga, tuled alati kohale rõõmuga, sest tema on tulnud sinna Sinu pärast ja ootab Sind viies sind lähemale enda püstitatud eesmärkidele.
  2. Personaaltreener teab kuidas treeningsüsteemi üles seada ja ühendada toitumisega, arvestades sinu eesmärkide ja füüsilise ning vaimse eripäraga.
„Terves kehas olgu terve vaim!”

Personaaltreeningud

Selline lihtne juhtlause iseloomustab meie klientidele kokkuvõtvalt füüsilise liikumise tähtsust inimese ajutegevuse parendamisel nii füüsilist võimekust kui ka vaimset enesearengut arvestades.

Raustom tiim koosneb kahest oma ala professionaalist, kes on läbi jõutõstmise jõudnud Brasiilia jiu-jitsu treeninguteni, täiendades iseend ja teineteist pidevalt erialaselt ning on igati oma ettevõtte missiooni väärilised.

Terviklahendus

Treeningutel arendad ennast kui tervikut just sedasi kuidas oled eesmärgid seadnud.

Personaalne lähenemine

Pakume läbi personaalse lähenemise sporti edendavalt füüsilisi treeningprogramme (1-4 inimesega grupid) ja toitumiskavasid inimestele, kes soovivad oma füüsilist vormi parandada ja/või taastada läbi meeldivate füüsiliste tegevuste, mis on mitmekülgselt üles ehitatud brasiilia jiujitsu, ginastica naturale ja jõutõstmise baasil.
Tegevus toimub eelkõige reaalselt klientidega kohtudes või online plavormil videoõppe vahendusel (Skype, zoom, messenger).

Isiklikud arengukavad

Iga personaaltreeneri klient on individuaalne ja omapärane. See on põhjus, miks me personaaltreeneritena koostame isiklikke arengukavasid ning plaane, pidades silmas just iga individuaalse kliendi eesmärke, füüsilist võimekust, kogemusi, tausta, vigastusi ning harjumusi.

Kui juba oled siin ...

Kui oled juba siin lehel, hea sõber, siis ilmselt hoolid enda tervisest ja oled ka mõelnud, milleks minule personaaltreener? Sinule parima vastuse andmiseks oleme välja toonud mõned olulisemad aspektid, mida lugedes jõuad eneseharimise tõele suurte sammudega lähemale ja ilmselt haarad treeningvarustuse järele varem, kui seda oodata oleksid osanud:
Personaaltreener motiveerib
Kõik on tundnud vahel, et ei jaksa minna jõusaali, aga justkui peab. Mõnikord õnnestub minna, teinekord mitte. Kui Sul on broneeritud aeg personaaltreeneriga, tuled alati kohale jõusaali, sest keegi on tulnud sinna Sinu pärast ja ootab Sind.
Iga personaaltreeneri klient on individuaalne ja omapärane. See on põhjus, miks me personaal-treeneritena koostame isiklikke arengukavasid ning plaane, pidades silmas just iga individuaalse kliendi eesmärke, füüsilist võimekust, kogemusi, tausta, vigastusi ning harjumusi.
Teame, miks ja kuidas
Kui Sa ise planeerid oma treeningu, on tulemuseks tihti see, mis Sa arvad, et on lahe või vähemalt Sulle tundub, et see ei ole igav. Aga kas see on ka õige, arvestades Sinu eesmärke ja biomehaanilist võimekust? Ise on raske planeerida seda, mida on vaja teha ehk ei suudeta iseennast objektiivselt hinnata, mida pead tegema, et maksimaliseerida enda tulemusi. Personaaltreener teab ja ehitab üles Sinu treeningprogrammi. Saad just Sulle sobivad harjutused ja ei pea ise välja mõtlema või arvama, mis võiks olla see õige just Sulle.
Efektiivsem tulemus
Ilmselgelt võid Sa saavutada tulemusi omal käel treenides, kuid mitte samal tasemel, kui teed seda personaaltreeneri juhendamisel. On peaaegu võimatu olla täiesti objektiivne, kui tegemist on Sinu endaga. On raske olla enesekriitiline ja täpselt õigel tasemel, samal ajal hinnata iseenda arengut õiglaselt. Personaaltreener näeb Sinu arengut kõrvalt ja modifitseerib treeningud vastavalt Sinu vajadustele ja edusammudele.
Koostame toitumiskava
On ilmselgelt aeganõudev tegevus planeerida, osta ja teha toitu. Ei ole alati lihtne leida õiget variatsiooni toidukordades nii, et kcal kogus oleks õige, tasakaal koolhüdraatide, proteiini ja rasva vahel oleks korrektne samal ajal, kui Sa püüad jälgida, et kõik vitamiinid ja mineraalid oleksid omandatud. Personaaltreener koostab toitumiskava personaalselt Sulle!
Paindlikum elukorraldus
Millal peaks treening- või toitumiskava muutma? Kui hea on tulemus nt 3 kuu pärast? Kuidas tulemusi mõõta? Oleksin ma pidanud midagi teistmoodi tegema? Kõik need ja paljud teisedki küsimused saavad vastused, sest Sinu personaaltreener tunneb huvi Sinu arengu vastu, analüüsib seda ja hoiab Sinu tulemustel silma peal. Kui midagi on vaja muuta, on personaaltreeneril alati plaan olemas.
Pikem ja tervem elu
Loodetavasti. Keegi ei saa ära hoida 100% haiguseid või õnnetusi, kuid võid selliseid riske minimaliseerida, kui sööd tervislikumalt ja tegeled kehalise tegevusega regulaarselt.

Lühi- kui pikaajalised trennikavad

Planeerime Sinu treeningu ja toitumise nii lühi- kui ka pikaajaliselt. Jälgime, et Sinu treeningkoormus on Sinu jaoks õigel tasemel, et teeksid seda, mida vajad ja toituksid just nii nagu Sulle on parim. Kui Sul on vigastus, siis muudame Sinu treeningplaani vastavalt ja hakkad tegema harjutusi, et Sinu rehabilitatsiooniprotsess oleks kiirem. Pakume oma kliendile personaaltreeninguid täisteenusena, et investeering iseendasse aitaks Sind Sinu parema mina suunas!
Tee esimene samm juba täna!
2022 - Raustom Fitness - Kõik õigused kaitstud. 
envelopephone-handsetarrow-uparrow-right